Hakkımızda

130 yılı aşkın süredir işitme sorunu olan insanlara yardım ediyoruz ve hedefimiz onlara gelecekte daha da iyi hizmet vermek yönünde.

Hasta ihtiyaçlarını eksiksizce karşılamak için, size yenilik ve tercrübeye olan tutkumuzla hizmet veriyoruz. Ürün yelpazemiz ödüllü işitme cihazları ve aksesuarlardan oluşur – tamamen görünmez, suya dayanıklı, şarj edilebilir ya da bilateral işitme cihazlarından, kullanıcının işitme cihazını kablosuz olarak çoğu elektronik cihaza bağlayan aksesuarlara kadar. Çoğu cihazımız dünyada bir ilk olmuştur. İşitme cihazı markalarımız Signia, Siemens, Rexton ve A&M’dir. Ayrıca ücretsiz ayar yazılımı, akıllı telefonlar için uygulamalar, tanısal iş akışı çözümleri de güncel kataloğumuzda yer alır.

Sivantos Türkiye, İstanbul merkezlidir ve kendilerini size mükemmel işitme cihazını sağlamaya adamış 45 çalışana sahiptir. İşitme cihazlarımız daha zengin, daha dolu bir hayat yaşamanızı sağlar. Bunlara ve daha fazlasına yakınınızdaki bir işitme sağlığı uzmanına danışarak ulaşabilirsiniz.

İlgi ve inovasyonun tarihi

En yenilikçi teknolojileri geliştirip, tüm işitme ihtiyaçlarınıza cevap veren ürünlerimize entegre ediyoruz. Tasarım, fonksiyon ve estetik görüntüde tercihlerinizi en iyi şekilde karşılarken, her çeşit ve derecedeki işitme kayıplarına çözüm üretmek için çalışıyoruz.

Yenilik bizim için bir tutku. Ürün kataloğumuz ödüllü işitme cihazları ve aksesuarları içerir. İşitme cihazlarımız arasında su geçirmez, kulakta görünmeyen, şarj edilebilir ve bilateral cihaz seçenekleri bulunur. Aksesuarlarımız işitme cihazınızı kablosuz olarak cep telefonunuza, televizyonunuza, MP3 çalarınıza, ve diğer elektronik cihazlarınıza bağlar. İşitme sağlığı uzmanınız size ve ihtiyaçlarınıza en uygun işitme cihazını önerecektir.

İşitme ihtiyaçlarınıza ve yaşam tarzınıza uygun

Odyolojide bir öncü olarak, her zaman kullanıcının tercih ve ihtiyaçlarını ilk planda tuttuk. Şimdi, tüketicilerin istek ve yaşam tarzları üzerine yapılan geniş araştırma sayesinde, size en rahat,farklı ve kişiselleştirilmiş çözümü sağlamaya daha da hazırız. Ufak ve göze batmayan cihazlardan tamamen görünmez hatta su geçirmeze, işitme cihazlarımız en hareketli ve aktif yaşam tarzlarına bile uygun olarak üretilmiştir.

Siemens işitme cihazları hakkında daha fazlasını öğrenin

En yakın şubemize ulaşın