Markalarımız

Sivantos Signia markası ile, uzman mühendisler tarafından üretilen, ilerici düşünen işitme çözümlerinde neredeyse görünmez, yüksek otomasyonlu ve kullanıcı ihtiyaçları ile uyumlu cihazlar ile yeni bir döneme adım atıyor. Signia, müşteri merkezli, yüksek kalite ve memnuniyet odaklı işitme icatları anlamına gelmektedir. Signia, hayat değiştiren teknolojiye sahip işitme çözümleri ile, işitme cihazı kullanıcılarını sesin renklerine davet ediyor. Çünkü önemli olan kişiselleştirilmiş işitme çözümleridir.

 

www.signia.com.tr


Rexton işitme sağlığı uzmanları için muhteşem, kişiselleştirilmiş hizmet sunar, ve sonuç olarak onlar için güvenilir bir ortak olur. Ürün portfolyoları BTE, ITE, RIC cihazlar ve cep işitme cihazları içerir.  Rexton’ın ürünleri Kuzey Amerika yoğunlukta olmakla birlikte küresel olarak mevcuttur. 1955’te kurulmuştur.

http://www.rexton.com


A&M Hearing BTE, ITE ve cep işitme cihazları için iyi bir değer sunar. A&M markası bütçesine dikkat eden tüm tüketicilerin gelişmiş dijital teknolojinin avantajlarından yararlanmasını garanti edebilen bir profile ulaşmıştır. Gelişmekte olan pazarlara odaklanan A&M Hearing 100 yıla yakın tecrübe sahibidir.

http://www.hearing-am.com