Markalarımız

Sivantos Signia markası ile, uzman mühendisler tarafından üretilen, ilerici düşünen işitme çözümlerinde neredeyse görünmez, yüksek otomasyonlu ve kullanıcı ihtiyaçları ile uyumlu cihazlar ile yeni bir döneme adım atıyor. Signia, müşteri merkezli, yüksek kalite ve memnuniyet odaklı işitme icatları anlamına gelmektedir. Signia, hayat değiştiren teknolojiye sahip işitme çözümleri ile, işitme cihazı kullanıcılarını sesin renklerine davet ediyor. Çünkü önemli olan kişiselleştirilmiş işitme çözümleridir.

 

www.signia.com.tr


Siemens son teknolojiyi ve inovasyonu temsil eder. Siemens yüz yılı aşkın tecrübeyi, Alman mühendisliğini ve en üst düzey kaliteyi temsil ediyor. Güçlü ArGe ve odyoloji odağı başarısının, imza attığı ilklerin ve kazandığı ödüllerin temelini oluşturur. Marka çok geniş bir işitme cihazı, tamamlayıcı aksesuar, ayar yazılımı, akıllı telefon uygulamaları ve tanısal iş akışı çözümleri portfolyosu sunar.  .

 

Son kullanıcı iseniz buraya tıklayın:
http://www.bestsound-technology.com.tr

İşitme Sağlığı Uzmanı iseniz buraya tıklayın:
http://www.bestsound-technology.com.tr/pro/


Rexton işitme sağlığı uzmanları için muhteşem, kişiselleştirilmiş hizmet sunar, ve sonuç olarak onlar için güvenilir bir ortak olur. Ürün portfolyoları BTE, ITE, RIC cihazlar ve cep işitme cihazları içerir.  Rexton’ın ürünleri Kuzey Amerika yoğunlukta olmakla birlikte küresel olarak mevcuttur. 1955’te kurulmuştur.

http://www.rexton.com


A&M Hearing BTE, ITE ve cep işitme cihazları için iyi bir değer sunar. A&M markası bütçesine dikkat eden tüm tüketicilerin gelişmiş dijital teknolojinin avantajlarından yararlanmasını garanti edebilen bir profile ulaşmıştır. Gelişmekte olan pazarlara odaklanan A&M Hearing 100 yıla yakın tecrübe sahibidir.

http://www.hearing-am.com